Пн-Пт 9-19, Сб, Нд вихідний

Лімітована партія відеореєстраторів 70mai A800 надійшла на український ринок

В Україні продажі почалися одночасно з іншими країнами - в рамках глобального виходу на ринок A800 4K Dash Cam. Рекомендована ціна в будь-якому куточку світу - $ 99. Анонсувавши випуск новинки ще в червні, компанія 70mai, що входить в екосистему Xiaomi, заявила про низку унікальних характеристик, які можна випробувати «в справі» вже зараз.

По-перше, це високі показники безпеки - модель інтегрована з системою LDW, яка попереджає водія про виїзд зі своєї смуги, з Advanced Driving Assistant System - електронною системою безпеки автомобіля. Також A800 повідомляє про ризик зіткнення під час руху.
 
По-друге, висока якість зйомки, яке сам виробник називає кінематографічним. Дозвіл 4К, автоматичний баланс експозиції, об'єктив Sony IMX415 з кутом огляду 140 градусів - все це дає якісну картинку, з якої можна робити навіть відеокліпи.
 
По-третє, smart-функції моделі - наприклад, режим паркінгу. Коли автомобіль знаходиться на парковці, відеореєстратор сам починає запис при найменшому русі в радіусі кількох метрів. При бажанні водій може отримувати повідомлення про записи події прямо на смартфон. Також варто відзначити вбудований GPS, власний Wi-Fi, який не залежить від наявності Інтернету.
 
В Україні продажі стартували за акційною ціною, рекомендованої виробником, повідомили в компанії DC Link Group, яка ексклюзивно дістрібьютірует 70mai.
 
«Ще на етапі попереднього замовлення ми побачили високий інтерес до A800. Адже поява бюджетного відеореєстратора з преміум-характеристиками - це подія, яка повинна бути помічена українським водіями, - розповідає керівник відділу маркетингу DC Link Group Наталія Бутенко, - Але pre-order ми завершили і відеореєстратори вже можна придбати в мережах Comfy і Foxtrot »

06.11.2020